BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Apie interneto svetaines

Reklamos internete (banner’iai)

Parašė R. A., 2009-07-27, Internetas, Kita

Yra įvairiausių būdų kaip blokuoti, vadinamus iškylančius langus (pop-ups) ir kitas nemandagiai brukamas reklamas, kada jas atidaro naujam interneto naršyklės lange. Bet nėra būdo kaip atsikratyti įvairiausių bjaurasčių, kurias prisiima kuri nors svetainė, kaip reklamą. Nebent blokuoti visus flash vaizdus. O banneris gali būti ir ne flash formato.

Manau, visi su reklamomis susiduriame internete ir pakaks kiekvieno asmeninės patirties. Nenoriu reklamuoti nei svetainių, kurios naudoja erzinančius banner’ius, nei pačių bannerių, bet turiu tai padaryti, kad visi suprastų kas su jais blogai. Dažniausiai erzinančios ir nekultūringos reklamos būna Google produkcija, veikianti kaip šuo. Aplodinėtojas, kurio lojimų rezultate susimąstai ar nereikia tau pačiam reklamos. Bet iš esmės, kiekvienas turintis savo svetainę ir taip susimąstys pats ar jam reikia reklamos, ar ne. Aišku, čia paaiškinimą žinos turbūt daugelis, kad Google moka už tai kažką. Bet vis tiek, tokiu būdu reklamuotis yra gan keistas būdas.

O štai jums įdomybė:

Amerikos žmonės galingai lieknėja, bet rekordininku tapo Lietuvis!

Kokia iš tiesų prasmė nekokybiškų ir erzinančių reklamų? Bet kuriuo atveju, tokių reklamų tikslas ir rezultatas atitinka jas pačias. Dažniausiai kaip ir atitinka svetaines, kurios jas prisiima. Nors, tiesa, yra ir išimčių. Kartais pasitaiko geras tinklalapis, turintis daug funkcijų, tiesiog nepakeičiamas, kurio negali atsisakyti, bet reklamos visiškai nesuprantamos, švelniai tariant.

Patiko (0)

Rodyk draugams

:,

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.

Paieška

Įrašykite ko ieškote:

Vistiek neradote? Susisiekite nurodytais kontaktais arba palikite komentarą

Nuorodos

Keletas rekomenduojamų draugų...