BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Apie interneto svetaines

Muzikos ar pažinčių svetainė MySpace.com?

Parašė R. A., 2009-05-16, Tinklalapiai

MySpace.com yra viena iš populiariausių dainininkų, muzikos prodiuserių (elektroninės muzikos kūrėjų) bei diskžokėjų interneto svetainių, kur galima pasiklausyti jų kūrybos. Bet viskas tik gražiai ir gerai atrodo, kol stebi aplinką paviršutiniškai (jei kas nors pasikeis, už tinklaraščio turinį neatsakau) ir pats nesi ten registruotas. Arba surandi kokio nors žinomo ir patinkančio muzikanto MySpace tvarkingą puslapį, kur ramiai sau klausai jo (jos) muzikos, žiūri nuotraukas ir per daug nesidairai aplink. O kada matai svetainę iš vidaus, gauni laiškus iš MySpace “spamer’ių”, kada randi daug įvairiausių neaiškių pažinčių ieškotojų, akivaizdžiai registruotų ne dėl muzikos, suabejoji ar MySpace.com skirta muzikai.

Pasirinkus meniu punktą “browse people”, daug aiškiau kokios MySpace.com paslaugos ir kas dėl to atsakingas. Kad ne kažkas, o patys…

Ir ką tokiu atveju pasakyti. Vėl išdūrė. Socialinių tinklalapių dažniausia problema: kada registruojiesi ne dėl pažinčių, o patenki į visiškai netikėtą aplinką.
Ar yra tuomet koks nors socialinis tinklalapis, be jokių ten… flirto paslaugų?

Ir ar yra muzikos svetainė, be apsimetėlių, kurių nei blokuoja, nei trina. Pasitaiko netgi atvirkščiai, kada tikrą Autorių ištrina, vietoj apsimetėlio.

Dar vienas, labai geras MySpace savigarbos ir puikaus administravimo pavyzdys, MySpace help! puslapis:

www.myspace.com/myspace_help

Mane bent jau ashlee, myspace_help svetainės autorė, prajuokino. Jei jau tiek apsileidę, tai kas beliko, tik tyčiotis :).

MySpace search rezultatai parašius: “myspace help”.

Buvęs MySpace Help puslapis:

www.myspace-help.com

Dabartinis (man jo, šiaip, nereikia):

MySpace help

Apklausa (Interneto svetainės)

Patiko (0)

Rodyk draugams

:

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.

Paieška

Įrašykite ko ieškote:

Vistiek neradote? Susisiekite nurodytais kontaktais arba palikite komentarą

Nuorodos

Keletas rekomenduojamų draugų...