BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Apie interneto svetaines

“LT teatro” interneto svetainės

Parašė R. A., 2009-06-30, Internetas, Tinklalapiai

Labai pradėjo erzinti neaiškios svetainės ir neaiškūs registruoti jose vartotojai, kada nebūna kito pasirinkimo ir turi tokių tinklalapių paslaugomis naudotis. Ir dar nekaltai kažkuo įtarinėja, dėl aplinkos. Manau, kad įvairūs neaiškumai ir dviprasmybės, ne tik Lietuvos problema, bet aš kadangi gyvenu Lietuvoje ir tenka naudotis, dažniausiai, lietuviškomis svetainėmis, tai parašiau kelis konkrečius pavyzdžius, kad be reikalo neklaidžiotų pasiklydėliai, provokuodami pasipiktinimą tų, kurie neieško nerimtos informacijos ar dėl tokio maišymosi, jaučia žalą.

www.e-foto.lt

Intro labai iškalbingas. Ką galiu be pridurti.
eFoto.lt svetainės kai kurie fotografai ir fotografės: Vorai, F.Grafijos ir pan., manau, puikiai adaptuosis ir suras čia prieglobstį. Bus visi savi.

www.free-lancer.lt

Puikus prieglobstis, pasiklydusiems ne į temą svetainėje freelancer.lt, su treningučiais ir pan.

Dar galiu pasiūlyti kai kuriems teatro aktoriams - didiesiems “kompozitoriams ir muzikantams”, kurių pradėjo veistis muzikos kūrėjų portaluose, naują adresą, kiek matau, kol kas parduodamą ir laisvą:

www.e-music.lt (yra veikianti svetainė analogišku pavadinimu)

Ir bus visiems rami galva. Jokių pykčių ir karų. Tik reikia viską pateikti pakankamai aiškiai arba paaiškinti kas nesusipranta.

Ir daugiau tokių interneto svetainių, tinklalapių, tinklapių ar dar kaip bevadinsit, yra. Tingiu rinkti. Ir be to jose pati nesu registruota. Man tokių svetainių, asmeniškai, nereikia, tik labai erzina tie pasiklydėliai.

Tiesa, išėjusi iš savo įrašų redagavimo aplinkos ir apsidairiusi, eilinį kartą, į demonstruojamus kitų BLOGiečių įrašus, jų atitinkamas profilio foto, dar rekomenduočiau kitą analogišką variantą pvz: www.bloga-s.lt (irgi, kol kas, neužimtas adresas). Nes BLOGas.lt interneto svetainėje, tiek kiek yra galimybių ir funkcijų, garantuoju 90 %, dauguma BLOGerių, registruotų čia, nežino ir niekad nė nebandė, ir kažin ar prireiks. O kurti ją geriausia tiems, kas turi BLOG’ų tinklapių administravime bei kūryboje atitinkamą patirtį. Ir, be abejo, jiems (joms), manau, bus labai svarbu žinučių rašymo galimybė, foto albumai, ko naujoje versijoje dabar nėra.

Patiko (0)

Rodyk draugams

:, , ,

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.

Paieška

Įrašykite ko ieškote:

Vistiek neradote? Susisiekite nurodytais kontaktais arba palikite komentarą

Nuorodos

Keletas rekomenduojamų draugų...