BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Apie interneto svetaines

Įvairios svetainės, kurios turi savo aplinką ir funkcijas

Parašė R. A., 2009-08-30, Kita, Tinklalapiai, WEB Dizainas

Daugelis nė nežino, susikūrę elektroninį paštą, kad jų pasirinkta svetainė, turi žymiai daugiau galimybių. Kaip sakykim: windowslive.com turi space - asmeninę erdvę (tik ji nepopuliari, nes Windows yra tam netinkamas įvaizdis). AOL.com, be el. pašto, turi internetinį radiją, AOL video ir daug kitų produktų. Yahoo, be elektroninių laiškų funkcijos, dar žinoma kaip konkurentė Google paieškos sistemai ir t.t.

Dažnai kiekviena svetainė siūlo žymiai daugiau galimybių be pagrindinių labiausiai žinomų. Daug kur galima susikurti savo individualią aplinką, su asmenine informacija, nuotraukomis, dienoraščiais. Pavyzdžiui frype.lt, bent jau man, yra žinoma daugiau kaip muzikos failų talpinimui ir perklausai skirta svetainė, bet ypatingai muzika nesidomintys, daugiau žino kitas frype.lt funkcijas: dienoraščius, renginius, forumą, keliones, bendraminčius, draugus. Kaip ir one.lt vieni žino dėl nuotraukų, kiti naudoja daugiau kaip elektroninį paštą. Arba, sakykim, YouTube. Kas pats nėra registruotas, ne visuomet žino, kad kiekvienam vartotojui galima turėti savo grojaraščius (viešus ir privačius), susikurti savo asmeninį kanalą, su individualia aplinka.

Kodėl susikuria tam tikri standartai ir kartais jų atrodo, kad neįmanoma įveikti? Galiu tik spėlioti, kad žmonės susižino apie vieną ar kitą svetainę per draugus, pažįstamus, kurie ir formuoja išankstinę nuomonę. Be to, formuojasi įvaizdis pagal tai kokią informaciją prisiima kiekviena svetainė.

2009-07-18

Patiko (1)

Rodyk draugams

:

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.

Paieška

Įrašykite ko ieškote:

Vistiek neradote? Susisiekite nurodytais kontaktais arba palikite komentarą

Nuorodos

Keletas rekomenduojamų draugų...